شرکت هواوی یکی از شرکت بسیار پر قدرت و با کیفیت در صنعت وسایل الکترونیکی به خصوص شرکت گوشی سازی در کشور چین است که اگر بخواهیم از امکانات فوق العاده آن بگوییم میتوان به شارژر آن اشاره کرد .

شارژر اورجینال هواوی یک شارژر با قیمت بسیار استثنایی است که فقط میتوان گفت از نظر قیمت از شارژر های اورجینال شیائومی بیشتر است ولی نسبت به بقیه گوشی ها بسیار ارزان با همان کیفیت است .

عرضه مستقیم شارژر اورجینال هواوی

با شارژر دیواری آشنا شوید

با شارژر دیواری آشنا شوید مورد های بسیار هستند که باعث میشود که یک گوشی سریع تر از حد انتظار خراب شوند و هزینه بسیاری را روی دست صاحبشان میگذارد که یکی از این موارد شارژ نکردن صحیح گوشی موبایل است یا استفاده نکردن از شارژر های اورجینال که باعث میشود گوشی خراب شود.

بهترین زمان برای شارژ باتری به عنوان قانون طلایی این است که باتری خود را در بیشتر مواقعی که در شارژ میزنید بین ۳۰ تا ۹۰ درصد شارژ نگه دارید. بنابراین وقتی پایین تر از ۵۰ درصد افت میکند، باتری را میتوانید شارژ کنید، اما قبل از رسیدن به ۱۰۰درصد؛ آن را باید از برق جدا کنید. شارژ کامل به معنی نابودی باتری نیست و به نظر می رسد که این کار تقریباً منطقی نیز باشد، اما با هر بار شارژ کردن کامل باتری؛ طول عمر باتری کم میشود. به همین منظور ، در حالت عکس این قضیه؛ وقتی شارژ باتری شما پایین می آید، اجازه ندهید که شارژ آن به کمتر از ۲۰درصد برسد.

این سوال در ذهن هر کس به وجود می آید که باتری خود را ۱۰۰درصد شارژ کنیم در جواب به این سوال باید گفت خیر ، یا حداقل نه هر بار که شارژ کنید . برخی از کاربران توصیه می کنند که یک بار در ماه ، شارژ کامل باتری ، صفر تا ۱۰۰ درصد ، برای باطری مناسب و مفید خواهد بود ؛ زیرا این کار ، باتری را دوباره کالیبره می کند ؛ یعنی مثل یک راه اندازی مجدد عمل می کند ، پس این نکته را در نظر داشته باشید؛ برای شارژ باتری موبایل به صورت بهینه، شارژهای مکرر و کوتاه ، بهتر از شارژ کامل خواهد بود.

در صورت امکان باید از شارژر اصلی خود گوشی استفاده کرد مانند شارژر اصل هواوی؛ زیرا مطمئناً از ولتاژ درست و بهتری نسبت به بقیه باتری ها دارا می‌باشد، یا باید مطمئن شد که شارژر گوشی یا افراد دیگر توسط سازنده تلفن هواوی یا برند های دیگر تأیید شده باشد. شارژر های ارزان قیمت و فیک که ممکن است به گوشی آسیب برساند و چندین مورد است که شارژرهای ارزان قیمت و فیک ، در حین شارژ تلفن همراه، آتش گرفته اند و باعث شده اند که هم گوشی از بین برود و هم جان خود فرد به خطر بیفتد که این یک خطر جدی است.

با مدل های شارژر هواوی آشنا شوید

با مدل های شارژر هواوی آشنا شوید بیشتر باتری‌هایی که امروزه در گوشی های هوشمند استفاده می‌شوند، باتری های یون‌لیتیوم هستند و در نسخه های ویژه مستعد فرسودگی می‌باشند؛ بنابراین، شارژ کردن نامناسب گوشی ممکن است به تداوم آن آسیب برساند و در طولانی مدت به باتری آسیب برساند.

اولین باور غلطی که وجود دارد این است که زمانی که گوشی در شارژ است به هیچ وجه از آن استفاده نکنید . خیلی از رسانه ها باور دارند که زمانی که گوشی در شارژ است اگر از آن استفاده کنیم گوشی منفجر میشود اما باز کردن برنامه ها، پاسخگویی به تماس های تلفنی و بررسی پیام های متنی هنگام اتصال تلفن در واقع کار بلامانع است. تنها مشکلی که ممکن است با آن روبه رو شوید این است که شارژ باتری شما بیشتر طول می‌کشد؛ هرچند ممکن است شارژ بیشتر طول بکشد، استفاده از تلفن در هنگام اتصال کاملاً ایمن است. فقط مطمئن شوید، از شارژرهای اصلی و کابل های شارژ با کیفیت بالا استفاده می‌کنید.

دومین باور غلط این است که اگر فقط یک شب گوشی خود را در شارژ قرار دهید باتری گوشی از بین میرود ،تلفن‌های امروزی دارای تراشه‌های محافظتی اضافی هستند که در باتری تعبیه شده اند تا شارژ اضافی اتفاق نیفتد ، هنگامی که باتری داخلی تلفن شما به ظرفیت کامل خود رسید، شارژ متوقف خواهد شد . با این حال، توجه به این نکته مهم است که اگر تلفن هوشمند خود را به برق وصل کنید تا یک شب شارژ شود، از میزان قابل توجهی انرژی استفاده می‌کند؛ یعنی هر بار که تلفن شما به ۹۹ درصد کاهش می‌یابد، دستگاه شما برای تأمین باتری کامل از برق استفاده می‌کند؛ این را شارژ بدون چربی می‌نامند.

سومین باور غلط این است که حتما باید از شارژر مخصوص گوشی استفاده شود ، بسیاری از مردم فکر می‌کنند که برای شارژ گوشی هوشمند خود باید از شارژر مارک رسمی استفاده کنید مثلاً برای گوشی هواوی نمیتوان از شارژر هواوی دو امپر یا شارژر دیواری هواوی مدل دیگری استفاده کرد . با این حال، این یک الزام محسوب نمی‌شود. تا زمانی که از شارژر ارزان قیمت استفاده نمی‌کنید، استفاده از شارژری که از همان مارک تلفن شما نیست، میتوان گفت مشکلی ندارد .

قیمت خرید انواع شارژر اورجینال هواوی

قیمت خرید انواع شارژر اورجینال هواوی میتوان گفت که مزایا خرید شارژر وارداتی هواوی به صورت عمده از مراکز عمده فروشی اول از همه اینکه خرج کمتری برای خریدار دارد ، بعد هم میتوان در خرید به صورت عمده از کیفیت آن اطمینان خاطر کرد که اگر تقلبی بود بتوان فهمید و از خرید آن خودداری کرد .

در کل میتوان گفت که خرید شارژر اورجینال هواوی از طریق خرید عمده بسیار سود دارد به این خاطر که هم از نظر کیفیت با نسخه های نمایندگی یکی است هم از نظر قیمت بسیار مقرون به‌صرفه است و باعث میشود که خریدار بسیار سود کند .

در صورت امکان باید از شارژر اصلی خود گوشی استفاده کرد مانند شارژر اصل هواوی؛ زیرا مطمئناً از ولتاژ درست و بهتری نسبت به بقیه باتری ها دارا می‌باشد، یا باید مطمئن شد که شارژر گوشی یا افراد دیگر توسط سازنده تلفن هواوی یا برند های دیگر تأیید شده باشد. شارژر های ارزان قیمت و فیک که ممکن است به گوشی آسیب برساند و چندین مورد است که شارژرهای ارزان قیمت و فیک ، در حین شارژ تلفن همراه، آتش گرفته اند و باعث شده اند که هم گوشی از بین برود و هم جان خود فرد به خطر بیفتد که این یک خطر جدی است.

فروش استثنایی شارژر اورجینال هواوی

فروش استثنایی شارژر اورجینال هواوی اگر عرضه شارژر اورجینال هواوی بی واسطه باشد و در این راه دخالت کسی در کار نباشد این هم برای عرضه کنندگان و هم برای خریداران بسیار عالی است به طوری که می‌توانند با خیال راحت از اورجینال بودن باتری مطمئن باشیم و از آن استفاده کنیم .

عرضه بی واسطه شارژر های هواوی یعنی عرضه مستقیم از مکان تولید شده که چین می‌باشد به نمایندگی های این برند در ایران که در این بین هیچ دخالتی صورت نمیگیرد اما متاسفانه در کشور ما در گمرک زمانی که میخواهد بررسی شود و مهر ورود به بازار را بگیرد قسمتی از اجزا گوشی را برمیدارند و آن را به عنوان وسیله ای فردی میدانند که میتوان گفت خوشبختانه شارژر ها جزء اجزا اصلی گوشی هواوی است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید