مورد های بسیار هستند که باعث میشود که یک گوشی سریع تر از حد انتظار خراب شوند و هزینه بسیاری را روی دست صاحبشان میگذارد که یکی از این موارد شارژ نکردن صحیح گوشی موبایل است یا استفاده نکردن از شارژر های اورجینال که باعث میشود گوشی خراب شود. بهترین زمان برای شارژ باتری به عنوان قانون طلایی این است که باتری خود را در بیشتر مواقعی که در شارژ میزنید بین ۳۰ تا ۹۰ درصد شارژ نگه دارید. بنابراین وقتی پایین تر از ۵۰ درصد افت میکند، باتری را میتوانید شارژ کنید، اما قبل از رسیدن به ۱۰۰درصد؛شارژر اورجینال هواوی کارایی زیادی دارد

عرضه عمده شارژر اورجینال هواوی

چرا شارژر وایرلس موبایل محبوب شده است؟

چرا شارژر وایرلس موبایل محبوب شده است؟ آن را باید از برق جدا کنید. شارژ کامل به معنی نابودی باتری نیست و به نظر می رسد که این کار تقریباً منطقی نیز باشد، اما با هر بار شارژ کردن کامل باتری؛ طول عمر باتری کم میشود. به همین منظور ، در حالت عکس این قضیه؛ وقتی شارژ باتری شما پایین می آید، اجازه ندهید که شارژ آن به کمتر از ۲۰درصد برسد. این سوال در ذهن هر کس به وجود می آید که باتری خود را ۱۰۰درصد شارژ کنیم در جواب به این سوال باید گفت خیر ، یا حداقل نه هر بار که شارژ کنید . برخی از کاربران توصیه می کنند که یک بار در ماه ، شارژ کامل باتری ، صفر تا ۱۰۰ درصد ، برای باطری مناسب و مفید خواهد بود ؛

زیرا این کار ، باتری را دوباره کالیبره می کند ؛ یعنی مثل یک راه اندازی مجدد عمل می کند ، پس این نکته را در نظر داشته باشید؛ برای شارژ باتری موبایل به صورت بهینه، شارژهای مکرر و کوتاه ، بهتر از شارژ کامل خواهد بود. در صورت امکان باید از شارژر اصلی خود گوشی استفاده کرد مانند شارژر اصل هواوی؛ زیرا مطمئناً از ولتاژ درست و بهتری نسبت به بقیه باتری ها دارا می‌باشد، یا باید مطمئن شد که شارژر گوشی یا افراد دیگر توسط سازنده تلفن هواوی یا برند های دیگر تأیید شده باشد. شارژر های ارزان قیمت و فیک که ممکن است به گوشی آسیب برساند و چندین مورد است که شارژرهای ارزان قیمت و فیک ، در حین شارژ تلفن همراه، آتش گرفته اند و باعث شده اند که هم گوشی از بین برود و هم جان خود فرد به خطر بیفتد که این یک خطر جدی است.

شارژر تقلبی می تواند منجر به آتش سوزی شود

شارژر تقلبی می تواند منجر به آتش سوزی شود اولین باور غلطی که وجود دارد این است که زمانی که گوشی در شارژ است به هیچ وجه از آن استفاده نکنید . خیلی از رسانه ها باور دارند که زمانی که گوشی در شارژ است اگر از آن استفاده کنیم گوشی منفجر میشود اما باز کردن برنامه ها، پاسخگویی به تماس های تلفنی و بررسی پیام های متنی هنگام اتصال تلفن در واقع کار بلامانع است. تنها مشکلی که ممکن است با آن روبه رو شوید این است که شارژ باتری شما بیشتر طول می‌کشد؛ هرچند ممکن است شارژ بیشتر طول بکشد، استفاده از تلفن در هنگام اتصال کاملاً ایمن است. فقط مطمئن شوید، از شارژرهای اصلی و کابل های شارژ با کیفیت بالا استفاده می‌کنید. دومین باور غلط این است که اگر فقط یک شب گوشی خود را در شارژ قرار دهید باتری گوشی از بین میرود ،تلفن‌های امروزی دارای تراشه‌های محافظتی اضافی هستند که در باتری تعبیه شده اند تا شارژ اضافی اتفاق نیفتد ، هنگامی که باتری داخلی تلفن شما به ظرفیت کامل خود رسید، شارژ متوقف خواهد شد .

با این حال، توجه به این نکته مهم است که اگر تلفن هوشمند خود را به برق وصل کنید تا یک شب شارژ شود، از میزان قابل توجهی انرژی استفاده می‌کند؛ یعنی هر بار که تلفن شما به ۹۹ درصد کاهش می‌یابد، دستگاه شما برای تأمین باتری کامل از برق استفاده می‌کند؛ این را شارژ بدون چربی می‌نامند. سومین باور غلط این است که حتما باید از شارژر مخصوص گوشی استفاده شود ، بسیاری از مردم فکر می‌کنند که برای شارژ گوشی هوشمند خود باید از شارژر مارک رسمی استفاده کنید مثلاً برای گوشی هواوی نمیتوان از شارژر هواوی دو امپر یا شارژر دیواری هواوی مدل دیگری استفاده کرد . با این حال، این یک الزام محسوب نمی‌شود. تا زمانی که از شارژر ارزان قیمت استفاده نمی‌کنید، استفاده از شارژری که از همان مارک تلفن شما نیست، میتوان گفت مشکلی ندارد .

توزیع کنندگان شارژر اورجینال هواوی

توزیع کنندگان شارژر اورجینال هواوی این شارژر نمونه اصلی است. گوشی های آیفون به شدت نسبت به شارژر تقلبی و فیک حساس هستند. برای حفظ سلامتی باتری گوشی های آیفون باید از اداپتور ایفون و کابل اصلی استفاده کنید. برخی از ویژگی های شارژر اصلی آیفون شامل موارد زیر است: دارای وزن سبک و جنس با کیفیت کم حجم و حمل آسان جنس مرغوب و با دوام برخی بر این عقیده اند که استفاده از شارژر اصلی تاثیر زیادی در شارژ باتری و طول عمر باتری دارد. اگرچه استفاده از شارژر اصلی اهمیت زیادی ندارد و کاربران می توانند از شارژر های دیگر نیز برای شارژ استفاده کنند اما کیفیت شارژر مهم خواهد بود. تحقیقات مشخص کرده است که از میان شارژر های موجود در بازار تنها تعداد محدودی توانایی کنترل نوسانات برق را دارند و در مقابل شوک های الکتریکی از باتری محافظت می کنند.

این امر سبب می شود تا اغلب کارشناسان برای استفاده از شارژر اصلی مبادرت ورزند. در واقع استفاده از شارژر های با کیفیت پایین می تواند هزینه های هنگفتی را بر دوش کاربران بگذارد و به همین خاطر است که این مسئله پر اهمیت است. با روی کار آمدن اجناس تلقبی و محصولات الکترونیکی بی کیفیت در بازار این معضل برای کاربران ایجاد شده است که با شارژر اصلی می توان مشکل شارژ باتری را حل نمود. در شرایطی که استفاده از شارژر آیفون فست شارژ ممکن نباشد می توان از شارژر های با کیفیت موجود در بازار برای شارژ باتری استفاده نمود. داشتن برچسب ایمنی و خرید برند های معتبر از حجم اشتباهات کاربران می کاهد و در شارژ باتری به صورت صحیح تاثیر گذار خواهد بود.

فروش فوق العاده انواع شارژر اورجینال هواوی

فروش فوق العاده انواع شارژر اورجینال هواوی کسانی که مخاطبان برند شارژر وارداتی هواوی هستند، هر گاه که نام کابل شارژر

به میان می آید به یاد سیم های سفید رنگ USB می افتند. از آغاز عرضه ی این محصولات هوشمند به بازار تا کنون دو مدل کابل شارژر برای آیفون ها و آی پد ها تولید شده است که در نمونه های اولیه از یک کابل بزرگتر 30 پین استفاده می کردند که برای گوشی های آیفون 4 و 4اس و مدل های قدیمی تر و چندین نسل اولیه ایپد ها قابل استفاده بود. اما کابل شارژر های جدید تر دارای قسمت فلزی کوچکتر و باریکتری هستند. کابل شارژر اکثر محصولات اپل یکسانند و به آداپتور USB متصل می شوند ولی برای ساعت های هوشمند باید حتما از کابل های مخصوص مغناطیسی استفاده نمود.گرچه در محصولات جدید اپل مثل آیفون 11 و آیفون 12 و هم خانواده های آنها طرف دیگر کابل از نوع Type C بوده و مستقیما به درگاه USB قدیمی متصل نمیشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید